×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  چهارشنبه - ۲۹ دی - ۱۴۰۰  
true
true
موافقت با راه اندازی شعب دادگاه تجارت در خوزستان

رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اهواز از موافقت دادگستری خوزستان با راه‌اندازی شعب دادگاه تجارت در این استان خبر داد.

شهلا عموری  در حاشیه حضور رییس کل دادگستری خوزستان در محل تعیین شده برای راه اندازی شعب دادگاه تجارت و رسیدگی به شکایت‌های اقتصادی استان، اظهارداشت: با هماهنگی صورت گرفته بین اتاق بازرگانی اهواز و دادگستری استان خوزستان محل موردنیاز برای تشکیل شعب این دادگاه‌ تامین شد تا از این پس مشکلات و موضوعات مربوط به فعالان اقتصادی استان در این شعب اختصاصی مورد رسیدگی قرار گیرند.

وی با تاکید بر اینکه فعالان حوزه کارآفرینی، بازرگانی و بخش خصوصی استان از احترام ویژه‌ای برخوردار هستند، گفت: به همین منظور برابر قانون تجارت، خوزستان دومین استانی خواهد بود که از شعب دادگاه تجارت برخوردار می شود.

دبیر شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی استان تصریح‌کرد: برای راه اندازی شعب این دادگاه همکاری بسیار خوبی بین اتاق بازرگانی و دادگستری استان خوزستان صورت گرفت و این امر نشان دهنده ونویدگر چشم‌انداز بهتر برای فعالیت‌های اقتصادی در خوزستان در آینده است.

رییس اتاق بازرگانی اهواز افزود: در شرایط فعلی رونق تولید، نیازمند حمایت‌های همه جانبه دستگاه‌های اجرایی و همچنین دستگاه قضایی است.

عموری گفت: در صورتی که گفتمان مشترک و مناسبی بین دستگاه قضایی و مجموعه بخش خصوصی به وجود بیایید می‌توانیم شاهد خروج بنگاه ها و کسب و کارهای اقتصادی استان از مشکلات پیش‌رو باشیم لذا امیدواریم با حضور رییس کل دادگستری استان خوزستان در نشست‌های شورای گفت‌وگو، زمینه تعامل بهتر فعالان اقتصادی با این مجموعه بیشتر شود.

بر اساس این گزارش، چهار شعبه دادگاه تجارت طی هفته‌های آینده در ساختمان قدیمی اتاق بازرگانی اهواز راه‌اندازی خواهد شد تا از این طریق بخش مشکلات و مطالبات بخش خصوصی استان به صورت اختصاصی مورد بررسی و پیگیری قرار بگیرد.

 

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true